Reference

  Rozumíme svým zákazníkům  

"Naše společnost je jedničkou na trhu výroby garážových vrat a dominantním výrobcem venkovních žaluzií, rolet a vchodových dveří. Informace z databází ISTAV jsou pro nás tedy silným kanálem, jak se velmi rychle dostat právě k těm, kteří ještě ani neví, že nás mohou potřebovat. ISTAV využíváme od začátku roku 2013 a pro každý produkt využíváme data v různý čas pro práci s potenciálním klientem. Obrovský přínos databáze ISTAV vidím v uceleném přehledu staveb různých typů a v různých místech s nekonečnou možností filtrů. Za těch více jak 6 let spolupráce se společností ISTAV, jsme reálně díky jejich unikátnímu nástroji získali řadu klientů a ušetřili si investice v marketingu, cestování a čase věnovanému telefonáty aj.
LOMAX má rád ISTAV!"

Jan Malysz

Obchodní ředitel LOMAX & Co s.r.o.

"Aplikaci ISTAV využíváme již šestým rokem. ISTAV nám umožňuje získat informace o veřejných zakázkách, vyhraných generálních dodavatelích a co je důležité i záměr budoucích staveb. Nebojím se říci, že ISTAV je významným partnerem stavařů."

Antonín Doboš

Vedoucí obchodu Bzenec RI OKNA a.s.

"V roce 2011 začala naše společnost využívat služeb společnosti Istav k monitorováni příležitostí trhu. Tato služba se nám osvědčila, a proto jsme smlouvu prodloužili i v roce 2012. Kladně hodnotíme především jednoduché a intuitivní administrační rozhraní, ve kterém můžeme jednotlivé příležitosti sledovat, možnost filtrovaní příležitostí podle jednotlivých tržních segmentů, možnost práce s agentem, díky kterému máme k dispozici vždy aktuální informace o stavu jednotlivých příležitostí. Rovněž oceňujeme snahu Vaši společnosti o zdokonalovaní a vylepšování nabídky služeb Istavu. Vaše služby budeme využívat i nadále v roce 2013 a věříme, že i v tomto roce se nám podaří ze získaných informací generovat další obchodní příležitosti. "

Libuše Pitelková

Marketingový manažer AV MEDIA, a.s.

"ČR Beton je klientem Istavu od roku 2013. Jako nový uživatel jsem očekávala, že obdržím přehled o plánovaných stavbách. Později jsem poznala, že jej Istav poskytuje i v různých fázích stavby a po nastavení agenta je vyhledávání projektů snadné. Jako přínos hodnotím to, že se o projektech dozvím od jejich počátku, tedy ve fázi stavebního záměru, až po fázi, kdy se vybírá realizační společnost, generální dodavatel."

Monika Loužecká

Regionální prodejce ČR Beton Bohemia spol. s r.o.

"Jsme bezpečnostní a úklidová společnost a s ISTAVem spolupracujeme již 6 let. Největší přínos vidím v informacích o nových a stávajících projektech, které jsou aktuální a pomáhají nám získávat nové zakázky."

Martin Soukup

Ředitel společnosti D.I.SEVEN,a.s.

"Firma TESP Contract s.r.o. působí na stavebním trhu vice jak 14 let v oblasti pozemního stavitelství. V roce 2011 naše společnost začala využívat služby spojené s vyhledáváním zakázek stavebního směru. Díky přehlednému systému, kterým disponuje Vaše firma, máme přehled o všech připravovaných zakázkách. Vaše služby chceme i nadále využívat."

Miroslav Šulák

Jednatel společnosti TESP Contract s.r.o.

"Naše společnost GLASS DOC® je expertem na profesionální opravy skla. Ať již poškrábání, poškození od jisker nebo poleptání skel – náš inovativní proces sanace a leštění garantuje perfektní výsledky na skleněných površích všeho druhu. Jako firma s dlouholetými zkušenostmi oceňujeme, pokud i naši partneři vědí, co dělají. ISTAV pro nás takovým partnerem je už od roku 2018. Poskytuje nám příhodně strukturovanou databázi kontaktů, ze kterých pak čerpáme zajímavé informace jak pro obchod, tak pro marketingové potřeby."

Leon Handschuh

Majitel společnosti Glass Doc s.r.o.

"Společnost PS BRNO s.r.o. patří mezi přední generální dodavatele staveb na českém stavebním trhu a to především v oblasti pozemních staveb, kdy našimi partnery jsou zadavatelé z privátní i veřejné sféry.
Se společností ISTAV spolupracujeme již od roku 2013 a jako hlavní přínos jejich poskytovaných služeb vidíme včasnou, přehlednou a jasnou informovanost o jednotlivých fázích vývoje stavebních projektů, které společnost ISTAV monitoruje, a díky ním se dokážeme lépe na trhu orientovat i my."

Bc. Tomáš Bína

Obchodní manažer PS BRNO s.r.o.

"Naše firma jako autorizovaný obchodní partner největšího evropského výrobce oken a dveří rakouské společnosti INTERNORM navázala spolupráci s ISTAVem v roce 2012 a díky této službě se nám podařilo podstatně rozšířit portfolio zákazníků v tomoto segmentu.Proto jsme se rozhodli využívat služeb ISTAVu i v roce 2013 a po dohodě s naším smluvním partnerem rozšířit obor činnosti o další stavební a elektrikářské práce. S perfektním systémem ISTAVu lze docílit nemalých úspor vedlejších nákladů a časové flexibility a zároveň podstatně zefektivnit práci se zákazníkem, což je na současném trhu i v rámci konkurence pro každého podnikatele to nejdůležitější. "

František Kadlčík

Obchodní zástupce Petr Kulík OKNA–DVEŘE–PODLAHY

"Stavební společnost RBK a.s. působí již více než 23 let v oblasti pozemního a inženýrského stavitelství na území celé ČR a zajišťuje výstavbu průmyslových komplexů, železobetonových monolitických konstrukcí, bytových a občanských staveb. Službu ISTAV jsme začali využívat v roce 2011 s cílem získáni a rozšíření portfolia nových zákazníků. Vzhledem k tomu, že se nám tato služba osvědčila, využíváme ji až doposud. Díky systému Istav máme k dispozici aktuální přehled o připravovaných zakázkách souvisejících s naším oborem."

Stavební společnost

RBK a.s.

"S aplikací ISTAV pracujeme každý den a jsme s ní spokojeni. Rovněž oceňujeme zákaznickou péči."

Ing. Petr Tocháček

Jednatel stavební společnosti T o c h á č e k spol. s r.o.

Spokojení klienti

Péče o klienty

Komunikace s našimi klienty je pro nás příležitostí získat zpětnou vazbu od uživatelů našich služeb, ale také je pro nás důležitým prostředkem pro vytvoření optimálních podmínek pro dosažení maximálního přínosu z užívání služby ISTAV. V rámci komunikace s klienty neřešíme pouze dotazy nebo požadavky stran klientů, ale aktivně klienty školíme v práci s aplikací, aktivně pomáháme vyhledávat nejvhodnější projekty v databázi, aktivně motivujeme ve využívání informací obchodní zástupce na straně klientů nebo uživatele pravidelně informujeme o počtu nových, aktualizovaných projektů nebo novinek, které jsme pro klienty připravili.

Abychom zajistili co nejvyšší komfort pro naše zákazníky při řešení požadavků nebo v průběhu další komunikace, pečuje vždy o každého klienta od začátku využívání služby konkrétní kmenový zaměstnanec z oddělení zákaznické péče, který je schopen řešit všechny typy požadavků.

Naše statistiky

1560

Více než 1 560 realizovaných zaškolení uživatelů produktu ISTAV-Xplorer (noví klienti, refresh-školení, noví zaměstnanci/uživatelé stávajících klientů) realizujeme ročně díky oddělení zákaznické péče.

8000

Kapacita více než 8 000 pracovních hodin ročně je připraveno pro přímou komunikaci s našimi klienty a řešení jejich potřeb nebo požadavků.

182185

Počet zaslaných informačních e-mailů o počtu nových a aktualizovaných projektech v konkrétních profilech uživatelů služby ISTAV-Xplorer.

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás

Kontakt

Napište nám
Kontaktní formulář

Adresa

Nádražní 762/32
150 00 Praha 5

Kariéra

Hledáme kolegy
Volná místa

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Používání cookies můžete upravit v nastavení prohlížeče.
© 2019. «ISTAV». Všechna práva vyhrazena.