Reference

  Rozumíme svým zákazníkům  

Ohlasy klientů

Specializujeme se na energeticky úsporné vytápění hal pomocí tzv. infračervených, příp. tmavých zářičů. Selekt Stavby v plánování, který pravidelně odebíráme již druhým rokem, nám umožnil navázat trvalou spolupráci s několika projekčními kancelářemi a architektonickými ateliéry.

Jaroslava Russová
Kübler, spol. s r.o

ISTAV nám dlouhodobě přináší aktuální informace o nových projektech, výstavbě a investičních záměrech. Díky ISTAVu trvale získáváme zakázky.

Ing. Eva Blažková
obchodní oddělení ZAPA beton

S informacemi, které nám ISTAV již přes rok poskytuje, jsme spokojeni a je to pro nás užitečný nástroj pro monitorování stavebních zakázek.

Martin Roučka
Jednatel DELNET CZ s.r.o.

S aplikací ISTAV pracujeme každý den a jsme s ní spokojeni. Rovněž oceňujeme zákaznickou péči.

Ing. Pavel Tocháček
Jednatel Tocháček spol. s r.o.

Spokojení klienti

"V roce 2011 začala naše společnost využívat služeb společnosti Istav k monitorováni příležitostí trhu. Tato služba se nám osvědčila, a proto jsme smlouvu prodloužili i v roce 2012. Kladně hodnotíme především jednoduché a intuitivní administrační rozhraní, ve kterém můžeme jednotlivé příležitosti sledovat, možnost filtrovaní příležitostí podle jednotlivých tržních segmentů, možnost práce s agentem, díky kterému máme k dispozici vždy aktuální informace o stavu jednotlivých příležitostí. Rovněž oceňujeme snahu Vaši společnosti o zdokonalovaní a vylepšování nabídky služeb Istavu. Vaše služby budeme využívat i nadále v roce 2013 a věříme, že i v tomto roce se nám podaří ze získaných informací generovat další obchodní příležitosti. "

Libuše Pitelková

Marketingový manažer AV MEDIA, a.s.

"Naše firma jako autorizovaný obchodní partner největšího evropského výrobce oken a dveří rakouské společnosti INTERNORM navázala spolupráci s ISTAVem v roce 2012 a díky této službě se nám podařilo podstatně rozšířit portfolio zákazníků v tomoto segmentu.Proto jsme se rozhodli využívat služeb ISTAVu i v roce 2013 a po dohodě s naším smluvním partnerem rozšířit obor činnosti o další stavební a elektrikářské práce. S perfektním systémem ISTAVu lze docílit nemalých úspor vedlejších nákladů a časové flexibility a zároveň podstatně zefektivnit práci se zákazníkem, což je na současném trhu i v rámci konkurence pro každého podnikatele to nejdůležitější. "

František Kadlčík

Obchodní zástupce Petr Kulík OKNA–DVEŘE–PODLAHY

"Stavební společnost RBK a.s. působí již více než 23 let v oblasti pozemního a inženýrského stavitelství na území celé ČR a zajišťuje výstavbu průmyslových komplexů, železobetonových monolitických konstrukcí, bytových a občanských staveb. Službu ISTAV jsme začali využívat v roce 2011 s cílem získáni a rozšíření portfolia nových zákazníků. Vzhledem k tomu, že se nám tato služba osvědčila, využíváme ji až doposud. Díky systému Istav máme k dispozici aktuální přehled o připravovaných zakázkách souvisejících s naším oborem. "

Stavební společnost

RBK a.s.

"Díky aplikaci ISTAV naše firma získala jednoduchý a velice efektivní systém vyhledávání potencionálních zakázek, který především šetří náš cenný čas. Jako více regionální stavební společnost plně využíváme nejen databáze projektů, ale také s projekty úzce související informace pomocí, kterých můžeme neustále analyzovat výsledky marketingové i obchodní činnosti. V neposlední řadě pomocí aplikace ISTAV jsme získali přístup k zakázkám, které bychom dříve ne evidovali a poté je ani ne realizovali."

Tomáš Stránský

Firemní reprezentant, marketing Syban s.r.o.

"Aplikace ISTAV nám velmi usnadňuje naši každodenní práci. Hlavní výhody spatřujeme v rozsáhlém objemu informací na „jednom“ místě a v rychlé orientaci v těchto informacích. Díky ISTAVu máme aktuální přehled o zakázkách v našem oboru. Zároveň implementujeme svoje vlastní projekty do vlastních dat, v čemž spatřujeme jednu z největších výhod této aplikace. Zákaznické centrum – péče o zákazníka podporuje moderní trend služeb o zákazníka."

Karel Kopůnec, MBA

Obchodní ředitel MUREXIN spol. s r.o.

"Aplikaci ISTAV využíváme v naší společnosti aktivně již přes 2 roky. I díky ní získáváme ucelenější přehled o potencionálních zakázkách a celkově nám pomáhá udržet si dobrou pozici na trhu."

ČR Beton Bohemia spol. s r.o.

Péče o klienty

Komunikace s našimi klienty je pro nás příležitostí získat zpětnou vazbu od uživatelů našich služeb, ale také je pro nás důležitým prostředkem pro vytvoření optimálních podmínek pro dosažení maximálního přínosu z užívání služby ISTAV. V rámci komunikace s klienty neřešíme pouze dotazy nebo požadavky stran klientů, ale aktivně klienty školíme v práci s aplikací, aktivně pomáháme vyhledávat nejvhodnější projekty v databázi, aktivně motivujeme ve využívání informací obchodní zástupce na straně klientů nebo uživatele pravidelně informujeme o počtu nových, aktualizovaných projektů nebo novinek, které jsme pro klienty připravili.

Abychom zajistili co nejvyšší komfort pro naše zákazníky při řešení požadavků nebo v průběhu další komunikace, pečuje vždy o každého klienta od začátku využívání služby konkrétní kmenový zaměstnanec z oddělení zákaznické péče, který je schopen řešit všechny typy požadavků.

Naše statistiky

1560

Více než 1 560 realizovaných zaškolení uživatelů produktu ISTAV-Xplorer (noví klienti, refresh-školení, noví zaměstnanci/uživatelé stávajících klientů) realizujeme ročně díky oddělení zákaznické péče.

8000

Kapacita více než 8 000 pracovních hodin ročně je připraveno pro přímou komunikaci s našimi klienty a řešení jejich potřeb nebo požadavků.

182185

Počet zaslaných informačních e-mailů o počtu nových a aktualizovaných projektech v konkrétních profilech uživatelů služby ISTAV-Xplorer.

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás

Kontakt

Napište nám
Kontaktní formulář

Adresa

Nádražní 762/32
150 00 Praha 5

Kariéra

Hledáme kolegy
Volná místa

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Používání cookies můžete upravit v nastavení prohlížeče.
© 2019. «ISTAV». Všechna práva vyhrazena.